Dobra energia na warszawskim Targu Śniadaniowym

14-06-2015

Podczas niedzielnego Targu Śniadaniowego na warszawskim Mokotowie na naszym stoisku włączaliśmy dobrą energię wraz z dorosłymi i dziećmi. Dla uczestników Targu przygotowaliśmy zabawy edukacyjne. Na wszystkich czekały gadżety oraz materiały dotyczące ekologii i Odnawialnych Źródeł Energii.

Odwiedzającym nasze stoisko rozdawaliśmy zielone warzywa i owoce, a dla najmłodszych przygotowaliśmy papierowe wiatraczki, upominki oraz zorganizowaliśmy kącik artystyczny i zabawy animacyjne. Wszyscy zainteresowani mogli poznać naszego Programu Polskie gwarancje Pochodzenia Energii i dowiedzieć się więcej na temat zalet odnawialnych źródeł energii.

Dla dzieci największą atrakcją okazał się szczudlarz puszczający gigantyczne bańki mydlane. Wszystkich , bez względu na wiek do naszego stoiska przyciągały prototypy turbin wiatrowych zasilanych bateriami słonecznymi.

Śledźcie nas na naszej stronie i na Facebooku (odwołanie do naszej strony na fb), będziemy na bieżąco informować o wszystkich planowanych działaniach ekologicznych.