Już rusza program Polskie Gwarancje Pochodzenia Energii!

15-05-2015

Od dzisiaj rusza program Polskie Gwarancje Pochodzenia Energii. Skupiamy się na promowaniu podejścia do biznesu w sposób zrównoważony poprzez zwiększanie świadomości ekologicznej społeczeństwa. Wszystkich, którzy mają pomysły na inicjatywę oraz tych, którzy chcą się bardziej zaangażować w program zachęcamy do kontaktu z nami!

Czym jest zrównoważony rozwój przedsiębiorstwa? Jest to rozwój firmy poprzez poszanowanie środowiska w którym ona funkcjonuje wraz ze wsparciem wszystkich społeczności na które wpływa. Program Polskie Gwarancje Pochodzenia Energii ma na celu wsparcie lokalnych producentów energii ze źródeł odnawialnych (czyli pochodzącej z wiatru, wody, słońca czy biomasy). Nie niszczą one przyrody i zapewniają energetyczną niezależność dla naszego kraju.

Gwarancje pochodzenia są oficjalnym dokumentem, który poświadcza że energia w danej firmie pochodzi ze źródła odnawialnego. Każda firma, która uzyska Polskie Gwarancje Pochodzenia otrzyma również prawo do posługiwania się logo. Dzięki temu wszyscy mogą rozpoznać firmę, której zależy na otoczeniu w jakim ona funkcjonuje.

Jednym z celów programu, jest promocja proekologicznej postawy społecznej. Dzięki temu firmy poczują większy nacisk od strony swoich klientów, aby prowadzić biznes w poszanowaniu naszego kraju.

Każdego kto chce się zaangażować w nasz projekt, bądź ma pomysł na ekologiczne projekty zachęcamy do kontaktu z nami! Wszystkie niezbędne dane są dostępne w zakładce kontakt.